Pamir dachy kompleksowo - Tczew

O firmie

˒ o firmie

Pokrycia dachowe PAMIR – O nas

Od 2001 roku staramy się zapewnić Państwu najwyższą jakość wykonywanych prac oraz przyjemną obsługę. Liczne grono zadowolonych nabywców daje nam poczucie satysfakcji z pracy, którą wykonujemy z prawdziwą pasją. Mamy za sobą realizację kilkuset kompletnych dachów na terenie Pomorza. Rejon województwa pomorskiego to nasz główny obszar działania, ale realizowaliśmy już zamówienia na terenie całej Polski oraz niektórych krajów europejskich. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania stawiane nam przez klientów .Obecnie z przyjemnością podejmujemy się obsługi nie tylko w branży dachowej , ale i w innych działach budowlanych, na przykład wykonywania blaszanych obróbek oraz parapetów, zewnętrznych wykończeń elewacyjnych, stawiania gotowych konstrukcji drewnianych oraz stalowych. Szczególnym elementem naszej działalności jest demontaż i utylizacja azbestu (przede wszystkim płyt eternitowych).

Obecna sytuacja finansowania budowy lub remontu w postaci kredytów bankowych czy np. dotacji ze środków UE, wymaga bardzo szczegółowego podejścia do każdej inwestycji. Dlatego wyceny oraz kosztorysy firmy PAMIR pomogą Państwu w podjęciu właściwej decyzji co do wyboru najlepszego rozwiązania odnośnie dachu.

Nie jesteśmy typową hurtownią budowlaną, w której najważniejsze w obsłudze klienta jest Kasa Przyjmie czy Wydanie Zewnętrzne. Na pierwszym miejscu stawiamy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze właściwego rozwiązania i systemu , odpowiedniego dla konkretnego klienta szukającego swojego wymarzonego dachu ,a dopiero później Prawdziwa Kompleksowa Obsługa, zakończona czasami nawet Przyjęciem Zewnętrznym nie wykorzystanego materiału z powrotem do naszej firmy.

Nazwa naszego przedsiębiorstwa jest jednocześnie nazwą własną bardzo wysokich gór w Azji ( do 7495 m.) o których mawia się PAMIR-DACH ŚWIATA. Dlatego staramy się, aby jakość wykonanej pracy pozwalała nam z dumą korzystać z tej nazwy.

pamir logotyp 83-110 Tczew ul. Łąkowa 10
tel./fax 058/ 531 61 85
e-mail: pamirdachy@o2.pl
Strona główna O firmie Oferta Galeria
Kontakt Promocje Usuwanie azbestu Aktualnosci
Agencja reklamowa Tczew - bannery, ulotki, strony internetowe.